Carlos Martin İmza Günü, Anneler Günü’nde Palladium’da

Palladium AVM Anneler Günü’nde, son dönemin reklam ve dizi yıldızı ünlü İspanyol model Carlos Martin imza günü düzenliyor. Ayrıca düzenleyeceği kampanya ile ziyaretçilerine sürpriz hediyeler de dağıtacak Palladium Alışveriş Merkezi’nde “Annem ile İlk An” başlıklı yeni doğan sergisi de ziyaret edilebilecek

Eklenme Tarihi : 08 Mayıs 2013 Çarşamba
carlos-martin-imza-gunu-anneler-gununde-palladiumda

Eğlence ve alışverişi tek bir çatı altında toplayan Anadolu Yakası’nın prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM, Anneler Günü’ne özel düzenleyeceği etkinlik ve kampanyalarla öne çıkıyor. Son dönemin reklam ve dizi yıldızı İspanyol model Carlos Martin, imza günüyle 12 Mayıs Pazar günü saat 15.00’te Palladium’da hayranlarıyla buluşacak.

Genç kızların sevgilisi ünlü model imza günü etkinliğinin hemen ardından Palladium Facebook sayfasından yapılacak yarışma ile belirlenecek 20 talihliyle TeaTime sohbeti gerçekleştirecek.  Palladium Anneler Günü Kampanyası’nda ise 8-11 Mayıs günlerinde 125 TL ve üzeri alışveriş yaparak danışma bankosuna başvuran ziyaretçiler çekilişle birbirinden sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Ayrıca, Anneler Günü haftasında 10-17 Mayıs günleri arasında açılacak “Annemle İlk An” adlı yeni doğan sergisinde anne ve bebeklerin en şık kareleri Palladium AVM ziyaretçileriyle olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive