Capitol “Küçük Prens” ile Avrupa yolunda

Capitol Alışveriş Merkezi, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ( ICSC) tarafından en iyi proje kapsamında “Küçük Prens” ile yarı finalde

Eklenme Tarihi : 10 Haziran 2016 Cuma
capitol-kucuk-prens-ile-avrupa-yolunda

Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan ICSC, bu yıl Berlin’de gerçekleşen ödül töreniyle büyük ses getirdi. 9 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen ICSC ödül töreninde Capitol Alışveriş Merkezi, son dönemde en başarılı projelerden biri olan ‘Dünyanın Tüm Küçük Prensleri Capitol’de’ projei ile yarı finale kaldı. 5 kategoride 5 Platinum ödülünün sahibi olan “Dünyanın Tüm Küçük Prensleri Capitol’de” projesi Avrupa’nın en iyisi olmak için yarıştı.


Proje hakkında:
Capitol’de gerçekleştirilen ‘Dünyanın Tüm Küçük Prensleri Capitol’de’ etkinliği dünyanın en kapsamlı Küçük Prens sergisi ve etkinlik alanı olarak değerlendiriliyor. Proje kapsamında 276 dil ve lehçede sunulan 473 adet Küçük Prens kitabının yanı sıra Küçük Prens’in özel dekoruyla oluşturulan etkinlik alanı projeyi farklı kılan en önemli unsurlardı. Üç boyutlu kitapların dekorasyonda kullanıldığı etkinlik alanında çocukların her biri Küçük Prens’in dünyasını gerçekten deneyimledi. Bu büyülü alanı görmek için 48 bin Küçük Prens hayranı etkinlik alanını ziyaret etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive