Büyük usta çocuklarla çalacak

‘Okay Temiz Ritim Atölyesi’ 24 Nisan’da Kozzy AVM’de. TED Rönesans işbirliğiyle gerçekleştirilecek atölyede, çocuklar tam anlamıyla eğlenerek öğrenecek

Eklenme Tarihi : 21 Nisan 2014 Pazartesi
buyuk-usta-cocuklarla-calacak

Kozzy AVM, çocuklar için ücretsiz ritim atölyesi etkinliği gerçekleştiriyor. 24 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek ‘Okay Temiz ile Ritim Atölyesi’ iki seanstan oluşacak. 5-12 yaş arası 20’şer çocukla 1’er saat gerçekleştirilecek olan seansların ilki 15.00-16.00 saatleri arasında, ikincisi ise 16.30-17.30 saatleri arasında düzenlenecek.

34 yıllık caz ve dünya müzikleri kapsamındaki tecrübelerini Türkiye’de bir bir hayata geçiren Okay Temiz, hem büyükler için hem de minikler için ritim atölyeleri düzenliyor. Bu kez, Kozzy AVM’de çocuklar için düzenlenecek atölyede, çocukların ritmik yetenekleri ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için doğru yönlendirmelerine katkı sağlanmış olacak. Etkinlikte enstrümanların doğru tutulmasından, doğru sesler çıkarılabilmesine, oturuş pozisyonlarından, ellerin doğru kullanılmasına kadar birçok unsuru eğlenerek öğrenecek olan çocuklar, büyük usta ile çalmanın keyfini yaşayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive