Bulvar Samsun, ‘AVM Oscarı’nda finale kaldı

Torunlar GYO ve Turkmall tarafından hayata geçirilen Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi, ticari gayrimenkul alanın en prestijli ödüllerinden “2013 ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri”nde finale kaldı

Eklenme Tarihi : 16 Kasım 2012 Cuma
bulvar-samsun-avm-oscarinda-finale-kaldi

Atıl durumda bulunan tarihi Samsun Tütün Fabrikası’nın Torunlar GYO ve Turkmall tarafından renovasyonu ile hayata geçirilen Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi uluslararası ‘AVM Oscarı’nda finale kaldı. Bulvar Samsun, Uluslararası Alışveriş Konseyi tarafından organize edilen “2013 ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri”nde ‘Yeni Geliştirilen Projeler’ kapsamında finale kaldı.

Bulvar Samsun AVM, Avrupa’nın en en iyileri arasında “Medium” kategorisinde İtalya ve Almanya ile birlikte finalde yarışacak. 8 farklı ülkeden 12 finalistin 7 ayrı kategoride değerlendirildiği sektörün en prestijli ödüllerinde kazananlar 17-18 Nisan 2013’de Stockholm’de yapılacak ICSC Avrupa Konferansında açıklanacak.

Torunlar GYO ve Turkmall tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz Temmuz ayında hizmete açılan Bulvar Samsun, önemli kentsel yenileme projeleri arasında yer alıyor. Ulusal ve uluslararası 44 önemli markayı aynı çatı altında buluşturan Bulvar Samsun, restoranları, avlusu, kafeleri, ofis ve kültür merkezi ve sosyal ve kültürel alanları ile Samsun’a yeni bir bakış açısı ve buluşma yeri kazandırdı. Yarattığı istihdam ile de Samsun’daki ekonomik hayatı canlandıran Bulvar Samsun AVM aynı zamanda şehrin kültürel ve sosyal dönüşümüne de katkı sağlıyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive