BuğraaK ile Next Level’da küplerden dünya kurulacak

Next Level zorlu bir dönemin ardından yarıyıl tatilini dolu dolu geçirmek isteyen çocukları müthiş bir maceraya davet ediyor

Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2016 Cuma
bugraak-ile-next-levelda-kuplerden-dunya-kurulacak

Küplerle tasarım yapma imkânı sağlayan ve tarihin en popüler oyunlarından biri olarak kabul edilen 3 boyutlu oyun, piksel piksel heyecan için şimdi Next Level’da. Next Level resmi facebook sayfasından kayıt yaptıran çocuklar özel olarak tasarlanan oyun alanında hep birlikte eğlenmenin tadına varacak. 12.00-19.00 saatleri arasında yarım saat aralıklarla gerçekleşecek seansların ardından belirlenecek olan günün kazananı, Youtube Türkiye fenomenleri arasında yer alan Buğra Kazancı ile online oyun oynama şansına sahip olacak. 23 Ocak-7 Şubat günleri arasında her gün gerçekleşecek etkinlik, Ankara’nın en yetenekli oyuncularını ağırlayacak.


Kıyasıya rekabetin yaşanacağı parkurda oyuncular, haritaya yerleştirilen gizli nesneleri bulmak için yarışacak. Oyuncular madenlerle ve çeşitli eşyalarla dolu dünyada hem birbirleri ile mücadele edecek hem de en fazla madeni toplamaya çalışacak ve ödül kazanma şansına sahip olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive