Bilim dünyasının şaşırtan sırları Neomarin’de

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi 11 – 21 Nisan günleri arasında doğa kurallarını tüm duyularınız ile hissedebileceğiniz ve hatta test edebileceğiniz “Akıl Oyunları” isimli özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor

Eklenme Tarihi : 10 Nisan 2013 Çarşamba
bilim-dunyasinin-sasirtan-sirlari-neomarinde

Eğlenceli ve öğretici sergi alanlarında, sizi hayret içerisinde bırakacak, merakınızı artıracak, kafanızda sorular uyandıracak ama yanıtlarını da aynı yerde bulabileceğiniz sıra dışı mekânlar sizleri bekliyor.

“Akıl Oyunları” sergisi Flensburg, Lüdenscheid ve Almanya’nın bazı diğer şehirlerinde bulunan aynı isimli müzelerde yer alan deneylerin bir bölümünü içeriyor. 7’den 70’e  herkesin ilgisini çekecek, merakını uyandıracak ve denemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Sergi alanlarında, birçok fizik kuralının çeşitli basit deney alanlarında ‘keşfetmek, deneyimlemek ve anlamak’ prensipleri doğrultusunda uzman rehber eşliğinde anlatılacak. Birbirinden eğlenceli ve öğretici olan sergideki deney alanları; minik ziyaretçilerimizi meraklandıracak, hayretler içerisinde bırakacak ve akıllarında yeni sorular oluşturarak öğrenmelerini sağlayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive