Bilim dünyasının şaşırtan sırları Neomarin’de

10 Nisan 2013 Çarşamba

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi 11 – 21 Nisan günleri arasında doğa kurallarını tüm duyularınız ile hissedebileceğiniz ve hatta test edebileceğiniz “Akıl Oyunları” isimli özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor

bilim-dunyasinin-sasirtan-sirlari-neomarinde

Eğlenceli ve öğretici sergi alanlarında, sizi hayret içerisinde bırakacak, merakınızı artıracak, kafanızda sorular uyandıracak ama yanıtlarını da aynı yerde bulabileceğiniz sıra dışı mekânlar sizleri bekliyor.

“Akıl Oyunları” sergisi Flensburg, Lüdenscheid ve Almanya’nın bazı diğer şehirlerinde bulunan aynı isimli müzelerde yer alan deneylerin bir bölümünü içeriyor. 7’den 70’e  herkesin ilgisini çekecek, merakını uyandıracak ve denemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Sergi alanlarında, birçok fizik kuralının çeşitli basit deney alanlarında ‘keşfetmek, deneyimlemek ve anlamak’ prensipleri doğrultusunda uzman rehber eşliğinde anlatılacak. Birbirinden eğlenceli ve öğretici olan sergideki deney alanları; minik ziyaretçilerimizi meraklandıracak, hayretler içerisinde bırakacak ve akıllarında yeni sorular oluşturarak öğrenmelerini sağlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL