Beylikdüzü Migros AVM’de muhteşem konser

Beylikdüzü’nün yaşam merkezi Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, misafirleri için 12 Eylül Cuma akşamı gerçekleşecek muhteşem bir konser hazırlıyor

Eklenme Tarihi : 08 Eylül 2014 Pazartesi
beylikduzu-migros-avmde-muhtesem-konser

Sahnelerin en güçlü seslerinden Sibel Can’ın gerçekleştireceği konser, izleyenler için tam bir müzik ziyafeti tadında olacak. Sanatçının dev orkestrasıyla sahne alacağı konserde Sibel Can, gelmiş geçmiş en hit şarkıları ve yeni albümü Galata’dan şarkılarının yanı sıra Türk Sanat Musikisinin dilden dile dolaşan eserlerini de seslendirecek.

12 Eylül saat 21.00’de Beylikdüzü Migros AVM’de gerçekleşecek konserde ziyaretçileri, Sibel Can’ın eşsiz sesi ve şarkıları haricinde sıcak ve büyüleyici bir sahne performansı da bekliyor olacak.

Banu Noyan Event Office organizasyonu ile gerçekleşecek konser için duygularını dile getiren Sibel Can, “Yazın rehavetini Beylikdüzü Migros AVM’de atacağız. Sonbahara daha enerjik girmek için, gelin şarkılarımı hep birlikte söyleyelim. Sizlerle buluşacak olmak beni çok heyecanlandırıyor, 12 Eylül’de hepinizi konserim için Beylikdüzü Migros AVM’ye bekliyorum.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive