Baba kız İzmir Optimum’a gelecek

Optimum’da babalar ve çocukları çikolata yapacak

Eklenme Tarihi : 19 Haziran 2015 Cuma
baba-kiz-izmir-optimuma-gelecek

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında iki ünlü ismi ağırlıyor. Müzik dünyasının sevilen isimleri Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel, Babalar Günü özel söyleşisi ve imza günü için Optimum’a geliyor

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü ünlü şarkıcı Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel ile kutlayacak. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel baba – kız ilişkilerini Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak. 21 Haziran Pazar günü saat 16.00’da düzenlenecek özel söyleşinin ardından ünlü baba – kız, imza gününde sevenleri ile bir araya gelecek.

20 Haziran’da ise babalar Optimum’da çocukları ile beraber çikolata yapacak. “Babam ile Çikolata Yapıyorum” atölyesine katılacak şanslı 20 baba ve çocuğu eğlenceli saatler geçirecek. Fame Chocolate işbirliği ile yapılacak etkinlikte çocuklar babalarına en tatlı hediyeyi hazırlayacak.

Babalar Günü’nde dopdolu bir program hazırlayan Optimum Outlet’te çocuklar ayrıca “ Babamı Çok Seviyorum” panosunda da duygularını dile getirme ve tüm Optimum ziyaretçileri ile paylaşma imkânı bulacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive