Ayşe Tolga Bilkent Station’da

Şehrin gözde mekânı Bilkent Station’da sağlıklı yaşam sohbetleri başlıyor. Sağlıklı yaşam sohbetleri dizisinin ilk konuğu oyuncu-yazar Ayşe Tolga olacak

Eklenme Tarihi : 26 Nisan 2016 Salı
ayse-tolga-bilkent-stationda

Bilkent Station bünyesindeki markalarla şehirde sağlıklı yaşama da destek oluyor. Türk mutfağından Çin mutfağına, Türk kahvesinden Tanzanya kahvesine kadar uzanan geniş bir yelpazede Ankaralılara lezzet şöleni yaşatan Bilkent Station’da bundan böyle sağlıklı yaşama dair özel sohbet dizileri de olacak.


Bu sohbetlerde beslenmenin hayatımız üzerindeki etkileri incelenirken, sağlıklı yaşam ve mutluluk arasındaki güçlü bağa da vurgu yapılacak. Oyuncu ve yazarlığı ile dikkat çeken Ayşe Tolga, bu dizinin ilk konuğu olarak 30 Nisan’da Bilkent Station’da Ankaralılarla bir araya gelecek. Ayşe Tolga, klinik aromaterapist ve bütünsel terapi uzmanı olarak çalıştığı 10 yıllık deneyiminin ardından yazdığı “İyilik Sende” kitabında insanın sahip olduğu iyilik gücünü nasıl kullanabileceğinin tüyolarını verecek. Tolga, sağlıklı bir yaşamın mutluluğa giden yolun vazgeçilmezi olduğuna inanıyor ve stresi yenmenin mümkün olduğuna da dikkat çeken önerileriyle merak uyandırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive