Ayşe Arman, sırlarını İstanbul Optimum’da anlatacak

Ünlü köşe yazarı Ayşe Arman, Anneler Günü’ne özel hazırlanan etkinlikler kapsamında İstanbul Optimum’a konuk olacak. “Çocuk da yaparım, kariyer de” konulu söyleşide Arman, gazeteci ve anne olarak yaşadıklarını kendine özgü yorumuyla paylaşacak

Eklenme Tarihi : 06 Mayıs 2014 Salı
ayse-arman-sirlarini-istanbul-optimumda-anlatacak

10 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’te İstanbul Optimum Outlet’te düzenlenecek söyleşi ve imza günü etkinliğinde Ayşe Arman, annelerin bu özel gününe ayrı bir anlam katacak. Arman’ın kendi yaşantısından yola çıkarak, “Çocuk da yaparım, kariyer de” başlığı altında gerçekleştireceği sohbet, annelere küçük ipuçları ve farklı bakış açıları da kazandıracak.

Kızı Alya, annesi ve eşiyle ilgili anılarını bugüne dek gazetedeki köşesinde, twitter ve instagram hesaplarında paylaşan Ayşe Arman, İstanbul’daki shayranlarıyla İstanbul Optimum Outlet’te buluşarak anne ve kadın olmanın hem ayrıcalığını hem de zorluklarını yüz yüze paylaşacak. Ayşe Arman’ın İstanbul Optimum Outlet’teki samimi sohbetleri, işine ve ailesine tutkuyla bağlı tüm kadınlar için eşsiz bir deneyim olacak. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive