AVM’lerin en itibarlısı Forum İstanbul oldu

Forum İstanbul, Marketing Türkiye’nin AKkademetre işbirliğiyle “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasını temel alan Bütünleşik Pazarlama Ödülleri The ONE Awards’ta AVM kategorisinde marka algısını en fazla arttıran kurum olarak seçildi

Eklenme Tarihi : 15 Ocak 2016 Cuma
avmlerin-en-itibarlisi-forum-istanbul-oldu

2015 yılında mağaza karmasındaki değişim, yükselen hizmet kalitesi ve pazarlama faaliyetleriyle ön plana çıkan Forum İstanbul, 2016 yılına yeni bir ödülle girdi. Marketing Türkiye’nin Akademetre işbirliğiyle “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasını temel alan “The ONE Awards” Bütünleşik Pazarlama Ödülleri; 2015 yılında başarılı stratejileriyle itibarını en fazla artıran markaları ödüllendirdi. Gerçekleştirdiği çalışmalar ve yenilikler ile 2015 yılına damgasını vuran Forum İstanbul, “The ONE Awards” AVM kategorisinde birinci seçilerek bu başarısını taçlandırdı. 


8 Ocak günü Raffles Otel’de gerçekleşen ödül töreninde Forum İstanbul’un ödülünü Pazarlama Direktörü Didem Kırşallıoba aldı. Kırşallıoba; “Pazarlama süreçlerinin ilk kez ‘Bütünleşik Pazarlama’ disiplini üzerinden değerlendirildiği 2015 endeksinden AVM kategorisinden birinci olarak çıkmak bizi çok mutlu etti. Forum İstanbul olarak 2015 yılı içerisinde önemli bir dönüşüme imza attık. Alışveriş merkezimiz, büyüklüğü, yenilikleri, mağaza karması, zengin içeriği ve verimliliği ile hem İstanbulluların hem de yabancı turistlerin en çok tercih ettiği AVM oldu.  Bütünleşik pazarlamanın farklı örnekleri ile ziyaretçilerimizi mutlu edebilmek ve bu anlamda farkındalık yaratabilmek en önemli amacımızdı. Bu ödül ile doğru yolda olduğumuzu kanıtlamış olduk. Bu çerçevede Marketing Türkiye ve Akademetre ailesine teşekkür ederiz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive