Atlaspark AVM’de hediyeler bitmiyor

Atlaspark AVM Artı Kart ile hediyeler bitmiyor. İkinci kampanya döneminde Artı Kart sahibi ziyaretçiler 13 Ocak – 10 Şubat günleri arasında yaptıkları en az 50 TL’lik alışverişlerle sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı

Eklenme Tarihi : 15 Şubat 2016 Pazartesi
atlaspark-avmde-hediyeler-bitmiyor

14 Şubat Sevgililer gününde İpek Tanrıyar’ın sunumuyla gerçekleştirilen çekiliş sonucunda 1 adet Renault Clio Joy, 1 adet Iphone 6 Plus Silver cep telefonu ve 1 adet Samsung Smart Curved 55 ekran televizyon sahiplerini buldu. 2015 model Renault Clio Joy’un sahibi sınıf öğretmeni olarak görev yapan Cevdet Yüksel adlı ziyaretçi olurken, Iphone 6 Plus kazanan talihli ise Hatice Yangın oldu. Atlaspark’ın bir diğer hediyesi Samsung Smart Curved 55 ekran TV ise Havva Turalı kazandı.


Atlaspark, Artı Kart ile kazandırmaya Mart ayına kadar devam edecek. 15 Mart 2016’ya kadar sürecek olan araç kampanyasının 3’üncü dönem çekilişi 19 Mart’ta yine İpek Tanrıyar’ın sunumuyla gerçekleştirilecek. Atlaspark ziyaretçileri Artı Kart’ın ayrıcalıklarını önümüzdeki dönemlerde de doyasıya yaşayacak. Atlaspark’tan Artı Kart ile yapacakları alışverişlerle etkinliklere katılabilecek ve sürpriz hediyelerin sahibi olabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive