Atatürk’ün anısına yapılan dev tabloya yeni ödül

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesi ile Uluslararası İş Dünyası’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Stevie International Business Awards’ta 4 ödülün sahibi oldu

Eklenme Tarihi : 18 Ağustos 2016 Perşembe
ataturkun-anisina-yapilan-dev-tabloya-yeni-odul

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği ‘’Bir Tablo Bin Fırça’’ projesini uluslararası 4 ödül ile taçlandırdı. 31 Ekim- 10 Kasım tarihleri arasında ''Atatürk'e verdiğiniz değeri göstermek için bir fırça darbesi de sizin olsun.'' sloganı ile gerçekleştirilen ve daha önce Hermes Creative Awards Yarışması’ndan 1 ödül ile onurlandırılan ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesi, Stevie International Business Awards yarışmasında, 3 Bronz ve 1 Gümüş ödüle layık görüldü.

Stevie  Awards, iş dünyasının önde gelen saygın ödülleri arasında yer alan ve tüm dünya çapında bireysel ya da kurumsal, kamu ya da özel, kar amacı güden veya gütmeyen tüm katılımcıların başvurusuna açık bir ödül programı. Bu yıl 13.'sü düzenlenen Stevie Awards, dünya çapında 60’tan fazla ülkeden 3 bin 700’ün üzerinde başvuru aldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive