Astoria'dan hayvan dostlarına destek

Astoria Alışveriş Merkezi, 5 Temmuz Perşembe günü sergilenmeye başlanacak "Farkında mısın?" projesine ev sahipliği yapıyor

Eklenme Tarihi : 28 Haziran 2012 Perşembe
astoriadan-hayvan-dostlarina-destek

Oyuncu Aktivist Tuna Arman, Fotoğraf Sanatçısı Ateş Kantürk ve Tolga Öztorun'un hayata geçirdiği, birçok ünlünün engelli hayvanlarla fotoğraflarının yer aldığı "Farkında mısın?" sergisi, engelli hayvanların da yaşamın içinde var olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Çekilen fotoğraflar da photoshop desteği ile ünlüler engelli hayvanlarla özdeşleştirilip, "Onların farkında mısın?" mesajı veriliyor.

Projeye destek veren ünlüler arasında; Ömür Gedik, Zuhal Olcay, Hayko Cepkin, Billur Kalkavan, Tan Sağtürk, Aydan Şener gibi isimler yer alıyor. Sergi 5-13 Temmuz günlerinde Astoria AVM'de görülebilecek. Etkinlik kapsamında, projeye destek veren ünlüler 13 Temmuz Cuma günü Astoria'da bir araya gelecekler.

Astoria, o gün, özel şovlar, konserler ve engelli köpeklerin gösterilerinin sunulacağı büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Astoria, tüm hayvan severleri destek vermek amacıyla, "Farkında mısın?" sergisine davet ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive