“Aşkın En Tutsak Hali” Forum Aydın’da

Forum Aydın, Sevgililer Günü'ne özel etkinlikler düzenleyerek Aydınlılara unutmayacak anılar bırakmaya hazırlanıyor. TRT FM’de canlı olarak yayınlanan “Bu Fırsat Kaçmaz” programı, “Benimle Kaçar Mısın?” yarışması ve özel etkinliklerle dopdolu bir Sevgililer Günü hafta sonu programı hazırlıyor

Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2016 Perşembe
askin-en-tutsak-hali-forum-aydinda

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, ziyaretçileri için birbirinden güzel ve renkli etkinliklerine Sevgililer Günü’nde de devam ediyor. 12 – 14 Şubat günleri arasında Zeytin Meydanı’nda gerçekleşecek “Benimle Kaçar Mısın?” yarışmasında sevgililer birbirlerine kavuşmaya çalışacak. Oldukça eğlenceli bir yarışmaya ev sahipliği yapan Forum Aydın’da yarışmaya katılmak çok kolay. 75 TL ve üzeri alışveriş yapan çiftlerin başvurabileceği yarışmada, çiftler ayrı ayrı hapsedildikleri kafeslerden birbirlerine kavuşmak üzere kaçmaya çalışacak. Günün en hızlı tamamlayan ilk 3 çiftinin ödül kazanacağı yarışmada tek taş yüzük, kol saati ve parfüm gibi birbirinden değerli hediyeler çiftlerin olacak.


TRT FM’in ilgiyle takip edilen ve canlı olarak yayınlanan programı “Bu Fırsat Kaçmaz”, bu hafta sonu ve gelecek hafta Forum Aydın’a konuk olacak. 13 – 14 Şubat günlerinde Forum Aydın İncir Sokak’tan gerçekleşecek canlı yayına katılacak olan ziyaretçiler, hem eğlenecek hem de birbirinden renkli hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive