ArenaPark’tan hediye yağmuru

Yeni yıl heyecanını ziyaretçilerine yaşatmak isteyen ArenaPark, tek seferde 75 lira ve üzeri alışveriş yapan her ziyaretçisine çekilişsiz kurasız binlerce hediye veriyor

Eklenme Tarihi : 18 Aralık 2013 Çarşamba
arenaparktan-hediye-yagmuru

ArenaPark’ın  “Hediye Yağmuru” adını taşıyan kampanyası başladı. Kampanya 21-31 Aralık günleri arasında geçerli olacakken sinema biletinden yemek menüsüne, hediye çeklerinden yılbaşına özel hediyelik eşyalara kadar binlerce hediye dağıtıyor.

ArenaPark, yenilenen yılbaşı dekoruyla ziyaretçilerini ağırlayacak. ArenaPark’ın  “Hediye Yağmuru” adını taşıyan ve 21-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanyasına katılmak için tek seferde 75 lira ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor. Alışveriş sonrası fiş veya faturaları Trend Card’ına işleten ArenaPark ziyaretçileri sinema biletinden yemek menüsüne, hediye çeklerinden yılbaşına özel hediyelik eşyalara birçok sürpriz hediyenin sahibi oluyor. 

İndirim rüzgârı esiyor
Bu arada yeni yıl öncesi ArenaPark’ta indirim rüzgarı esiyor. “Herkes doya doya alışveriş yapsın” diye ArenaPark’ta bulunan mağazalar yüzde 50’ye varan indirim yaptı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive