ArenaPark’ta Beach Volley Turnuvası düzenleniyor

Filenin yıldızları ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenecek olan Beach Volley Turnuvası’nda bir araya gelecek. Turnuva, 30 Ağustos - 8 Eylül günleri arasında düzenlenecek. ArenaPark Beach Volley Turnuvası’nda birinci olan takıma 750 lira, ikinci olana 500 lira, üçüncü olana ise 250 lira değerinde Vestel’den hediye çeki verilecek

Eklenme Tarihi : 19 Ağustos 2013 Pazartesi
arenaparkta-beach-volley-turnuvasi-duzenleniyor

Küçükçekmece Atakent’te yer alan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 30 Ağustos - 8 Eylül günleri arasında Beach Volley Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. Küçükçekmece Voleybol Kulübü Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek olan turnuvaya katılmak için 25 Ağustos Pazar gününe kadar ArenaPark Danışma noktasına başvurmak gerekiyor.

Kadın, erkek ve karma olmak üzere üç kategoriden oluşacak olan turnuvada her kategoride 16 takım yer alacak. Toplam 48 takımın yarışacağı ArenaPark Beach Volley Turnuvası’nda her kategoride dereceye giren ilk üç takıma sırasıyla 750, 500 ve 250 lira değerinde Vestel’den hediye çeki verilecek.

Özel kum getirilecek
ArenaPark Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz turnuva alışveriş merkezimizin açık otopark alanında gerçekleşecek. Bunun için otopark alanımıza özel kum getiriyoruz. Ayrıca ziyaretçilerimizin ve sporseverlerin maçları rahatlıkla izlemesi için tribün kuruyoruz” dedi.

Erkoç, son derece eğlenceli ve çekişmeli geçmesi beklenen ArenaPark Beach Volley Turnuvası’na 15 yaş ve üzeri herkesin katılabileceğini sözlerine ekledi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive