ArenaPark SSangyong Korando kazandırıyor

ArenaPark’ın 1 Haziran’dan başlayan ve 20 Ekim’e kadar sürecek olan kampanyası kapsamında bir kişi 2013 model Ssangyong Korando sahibi oluyor. Kampanyaya katılmak için Trend Card’ı kullanarak ArenaPark’taki mağazalardan 50 liralık alışveriş yapmak yeterli

Eklenme Tarihi : 04 Haziran 2013 Salı
arenapark-ssangyong-korando-kazandiriyor

Ziyaretçilerine harcarken kazanma fırsatı sunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği kampanya ile yazın bu sıcak günlerini hareketlendiriyor. “ArenaPark’ta Dolu Dolu, Korandolu Alışveriş” adını taşıyan kampanya kapsamında ArenaPark, bir ziyaretçisini 2013 model Ssangyong Korando sahibi yapıyor.

ArenaPark’ın 1 Haziran’da başlayan ve 20 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyasına katılmak çok kolay. Yapılması gereken tek şey Trend Card’ı kullanarak ArenaPark’taki mağazalardan alışveriş etmek. Kampanya kapsamında her 50 liralık alışveriş yapana 1 adet çekiliş hakkı veriliyor. Konfor odaklı modern stili ile birlikte mükemmel bir sürüş keyfi sunan Ssangyong Korando’yu kazanan şanslı kişi 2 Kasım Cumartesi saat 15.00’te yapılacak çekilişle belli olacak.

Açık havada alışveriş keyfi
Yarı açık mimarisi ve peyzajıyla rahat bir alışveriş keyfi yaşatan ArenaPark’ta ulusal ve uluslararası markaların ürünlerini satan 100 mağaza bulunuyor. ArenaPark, çocuk eğlence alanlarının yanı sıra cafe ve restoranlarıyla da büyük beğeni topluyor. ArenaPark’ın, “ArenaPark’ta Dolu Dolu, Korandolu Alışveriş” kampanyasının büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive