Arcadium’da tatil dolu dolu yaşanacak

Arcadium Alışveriş Merkezi yarıyıl tatilinde küçük ziyaretçilerine unutamayacakları bir tatil planı hazırladı

Eklenme Tarihi : 25 Ocak 2013 Cuma
arcadiumda-tatil-dolu-dolu-yasanacak

Küçük ziyaretçiler, renkli karton ve boyalarla yapacakları resim çalışmaları ve neşeli kurabiye, küçük prenses taçları, anahtarlık, magnet, kitap ayraçları yapacakları atölyelerle sömestr tatili boyunca el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecekler ve hayal dünyalarını zenginleştirecek. Pamuk Prensesten masal dinletisi, İllüzyon ve sevimli maskotların animasyon gösterileri ile de çok eğlenecek.

Yetenek Sizsiniz’de yarı finale yükselen Park Sanat Merkezi Asorti Dans Topluluğu yarıyıl tatilinde Arcadium Alışveriş Merkezi’nde sambadan tangoya kadar birbirinden farklı dans gösterilerini sergileyecek.

Arcadium, bu yarıyıl tatilinde bir ilke imza atarak Arcadium Çocuk Tiyatrosu’nu minik izleyicileri ile buluşturacak. 27 Ocak Pazar günü Çizmeli Kedi müzikali ile başlayacak olan tiyatro programı, profesyonel bir kadro ile sahnelenen çocuk oyunları ile devam edecek.

Ayrıca Arcadium kampanya masasına karnesini getiren ilk 100 minik ziyaretçi, Çizmeli Kedi Müzikali için ücretsiz tiyatro bileti kazanacak. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive