Aqua Florya uçacak

İstanbul'un denize sıfır konumlu ilk alışveriş merkezi Aqua Florya ve İstanbul Akvaryum'un düzenlediği "Uçurtma Festivali" 13-14-15 Haziran'da gerçekleşiyor

Eklenme Tarihi : 06 Haziran 2014 Cuma
aqua-florya-ucacak

Sıradan alışveriş merkezi anlayışını değiştiren Aqua Florya AVM ve Dünyanın En Büyük Tematik Akvaryumu olan İstanbul Akvaryum'un ortaklaşa düzenlediği "Uçurtma Festivali" 3 gün sürecek workshop ve etkinliklerle karnaval havasında geçecek.

13 ve 14 Haziran'da Aqua Florya AVM'de çocuklar, aileleri ile birlikte uçurtma ekibi tarafından düzenlenen workshoplarla kendi uçurtmalarını yapacak. 15 Haziran'da gerçekleşecek festivalde ise Aqua Florya AVM'nin eşsiz deniz manzarasına sahip sahilinde hem ziyaretçilerin kendisinin yaptığı uçurtmaları hem de Aqua Florya'nın hazırladığı rengarenk uçurtmaları uçurmanın keyfini yaşayacak. Festivalde düzenlenen birbirinden eğlenceli uçurtma yarışmaları, animasyonlar, oyunlar ile misafirleri sürpriz hediyeler de bekliyor. 11.00- 19.00 saatleri arasında sürecek olan festivalde saat 18.00'de Türkçe ve yabancı pop müziğin en sevilen parçalarını seslendiren müzik grubu Grade konseri ile unutulmaz bir eğlenceye dönüşecek. Workshoplar 2 kişi ile sınırlı ve rezervasyonla kabul edilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive