Aqua Florya, Mapic'te Türkiye'nin gururu oldu

Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği "Avrupa Alışveriş Merkezleri' ödüllerinde, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldı

Eklenme Tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
aqua-florya-mapicte-turkiyenin-gururu-oldu

Yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığını Jones Lang LaSalle'nin üstlendiği Aqua Florya Alışveriş Merkezi, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde Türkiye'den finale kalan tek AVM oldu.

ICSC'nin 1977'den bu yana her yıl, yeni açılan ve yeniden tasarlanan alışveriş merkezlerini ödüllendirdiği "Avrupa Alışveriş Merkezleri" ödüllerinde bu yıl 6 ülkeden toplam 13 AVM finale kaldı. Açıldığı günden bu güne büyük beğeni toplayan Aqua Florya Alışveriş Merkezi, 45 bin metrekare alanı ile bünyesinde yer alan 140'a yakın ulusal ve uluslararası seçkin markayla yer alıyor.

Aqua Florya'nın "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldığı yarışmada, ICSC jüri üyeleri Şubat ve Mart aylarında finale kalan projeleri ziyaret ederek değerlendirme yapacak ve ardından ödül alan AVM açıklanacak.

Yarışmayı düzenleyen ve yaklaşık 60 yıldır alışveriş merkezi sektörünün önde gelen birliği olan ICSC'nin 90'dan fazla ülkede 55 bin üyesi bulunuyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive