Antalyalılar Cindrella’sını buldu

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alısveris Merkezi, 14 Subat Sevgililer Günü’nde ziyaretçilerini hiç unutamayacakları, farklı bir etkinlik ile buluşturdu

Eklenme Tarihi : 16 Şubat 2015 Pazartesi
antalyalilar-cindrellasini-buldu

14 Subat Sevgililer Günü’nde Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ünlü radyo programcısı Geveze ile “Geveze Show” adı altında farklı bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında; etkinlik öncesi Süper FM’de Antalya frekansından yayınlanan “14 Şubat Sevgililer Gününde Antalya Migros AVM’de Geveze Cindrella’yı arıyor” başlığı altındaki lokal reklam spotları ile Geveze’nin Cindrella’yı aradığı belirtildi.

14 Subat Cumartesi günü reklam spotlarında belirtilen 13.00-15.00 saatleri arasında alışveriş merkezine gelen bayan dinleyiciler, etkinlik süresince Geveze’de bulunan tek taş yüzüğü ve Cindrella’nın ayakkabısını denedi. Ayakkabı ve Yüzük parmağına ilk uyan bayan ziyaretçilere denediği yüzük ve ayakkabı Geveze tarafından hediye edildi. Ayrıca, 3 çift 14 Şubat Cumartesi günü Antalya Ramada Plaza’da düzenlenecek Didar Çalık ile Sevgililer Günü Galasına çift kişilik davetiye kazandı. Aynı zamanda Geveze, Migros Alışveriş Merkezi’ne kendisini dinlemeye gelen ziyaretçiler ile sohbet etti ve bayan ziyaretçilere kırmızı gül armağan etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive