Annelere özel hediyeler İnegöl AVM’den

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Hiçbir özel günü atlamadan birbirinde özel etkinlikler düzenleyen İnegöl AVM, anneler için özel bir hafta sonu programı düzenledi

annelere-ozel-hediyeler-inegol-avmden

Ziyaretçileri için her özel günü farklı etkinliklerle unutulmaz kılan İnegöl AVM, anneleri de unutmadı. İnegöl AVM bu yıl Anneler Gününü etkinlik ve sürpriz hediyeler kazandıran kampanyalarla kutladı.

10 Mayıs Anneler Günü’nde İnegöl AVM’ ye gelerek 150 TL’lik alışveriş yapanlar sahnede balon patlatma yarışmasında hediyeler kazandı. Özel bir pano üzerine yerleştirilen balonları patlatmak için 150 TL’lik alışveriş yapıp sıraya giren ziyaretçiler hem hediyeler kazandı hem de balonları patlatarak eğlenceli anlar yaşadı. Samsung’dan 100 TL’lik hediye çeklerine, Rossamnn’dan bakım setlerine sinema biletinden, bowling oyun kuponuna kadar birçok hediye kazanan ziyaretçiler İnegöl AVM’den mutlu ayrıldı.

Bir diğer etkinlik ise 10 Mayıs Pazar günü İnegöl AVM’de anneler için çocuk atölyesinde birbirinden şık takılar yapıldı. Minikler anneleri için rengârenk kolyeler hazırladı. İnegöl AVM’de Anneler Günü’nü de her zamanki coşku ve neşesiyle kutlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor