Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde yol miniklerin

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi minik ziyaretçileri için eğlenceli etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor

Eklenme Tarihi : 04 Mart 2016 Cuma
ankara-podium-alisveris-merkezinde-yol-miniklerin

Kazançlı alışveriş kampanyalarının yanı sıra, gerçekleştirdiği etkinlikler ile de adından söz ettiren Podium Alışveriş Merkezi’nde minikleri eğlenceli günler bekliyor. 4-5-6 Mart günlerinde ücretsiz Mini Sürüş Akademisi’nde, çocuklar kendilerine özel hazırlanan ehliyetler ile sürüş alanına girecek ve kendilerine özel bisiklet, scooter ve mini arabalar tasarlayacak.


Minikler,  kendilerine özel tasarladıkları arabalar ile farklı hava koşullarında gerçekleşen sürüşleri deneyimleme fırsatı bulacak. Parkuru tamamlayan çocuklar isimlerine özel sertifika almaya hak kazanacak.


Podium Alışveriş Merkezi minik ziyaretçilere eğlenceli bir gün geçirme fırsatı sunarken, 3 akülü arabadan birini kazanma şansı da veriyor. Çocuklar, mini sürüş pistinde çekilen fotoğraflarını #arabampodiumdan hashtagi ile paylaşarak 3 akülü arabadan birine sahip olabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive