Ankara cemiyeti Armada’da ağırlandı

Armada AVM’de gerçekleşen ELLE Style Tıps, Nedret ve Yasemin Taciroğlu’nun katılımı ile Ankara cemiyet hayatının önde gelenlerini ağırladı

Eklenme Tarihi : 11 Mayıs 2015 Pazartesi
ankara-cemiyeti-armadada-agirlandi

En yeni trendler ve modanın derinlemesine konu edildiği ELLE Style Tıps, Ankara’daki ilk etkinliğine,  Armada Alışveriş Merkezi ‘nde, Anneler Günü kapsamında cemiyet hayatının en gözde anne ve kızı, modacı Nedret Taciroğlu ve Yasemin Taciroğlu’nu ağırladı.

Yurtdışında gerçekleştirilen birçok moda haftasında ülkemizi temsil eden Nedret Taciroğlu ve kızı Yasemin Taciroğlu ile ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş moderatörlüğünde Armada Hayat Sokağı’nda bulunan Downtown Food Club’ta keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

Etkinlikte “haute couture” ile ilgili en sıcak gelişmeler ve şık etkinliklerde giyilebilecek gece kıyafetleri ile ilgili giyim ipuçları verildi.  Söyleşi esnasında 4 manken de Nedret Taciroğlu’nun koleksiyonundan en önemli parçaları giyerek ufak bir moda şovu gerçekleştirdi. Etkinliğe Ankara cemiyet hayatının önde gelen tanınmış isimleri de katıldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive