Angry Birds Bodrum’a gidiyor

Dünyada ilk kez Türkiye’de başlatılan, büyük küçük herkeste bağımlılık yaratan oyun Angry Birds etkinliklerinin ikincisi, 3 – 11 Ağustos günleri arasında Avenue Bodrum AVM’de gerçekleşiyor

Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2013 Çarşamba
angry-birds-bodruma-gidiyor

Avenue Bodrum AVM, Angry Birds çılgınlığını Bodrum’a taşıyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de elinden düşüremediği oyun Angry Birds,  3 – 11 Ağustos günleri arasında eğlenceli etkinliklerle Avenue Bodrum AVM’de hayranlarını bekliyor.

Avenue Bodrum AVM alt kat aktivite alanında gerçekleşecek olan Angry Birds Oyun Parkuru’nda 15.00 – 23.00 saatleri arasında katılımcılar sapan yardımı ile kırmızı kuşları fırlatarak, platform üzerindeki yeşil domuzcukları devirmeye çalışacak ve birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

10 yaş altı çocuklar için hazırlanan workshop’larda ise tablet bilgisayarlar ile Angry Birds oyun deneyimini yaşayan miniklere, oyun sonunda başarı sertifikaları verilecek. Ayrıca, Angry Birds maskotu hatıra fotoğrafı çektirmek için özel standında hayranlarını bekleyecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive