Anatolium’dan Pozitif Aile İletişim Semineri

Anatolium Ankara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Çocuklu ailelere dönük düzenlenen “Pozitif Aile İletişim Semineri”nde dünyaca ünlü psikolog Thomas Gordon’un Etkili Anne Baba Eğitimi teknikleri paylaşılacak

Eklenme Tarihi : 22 Nisan 2013 Pazartesi
anatoliumdan-pozitif-aile-iletisim-semineri

Anatolium Ankara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir aya yayılan farklı etkinliklerle kutluyor. Anatolium, yarın (23 Nisan) “Pozitif Aile İletişim Semineri” düzenleyecek. Eşlerin birlikte katılabileceği “Pozitif Aile İletişim Semineri”nde eğitmen Tuba Boztepe, dünyaca ünlü psikolog Thomas Gordon’un Etkili Anne Baba Eğitimi (EAE) teknikleri eşliğinde anne-babalara çocuklarıyla daha etkili iletişim kurmanın yollarını anlatacak. “Ebeveyn olarak ne kadar başarılı olduğun çocuğunla nasıl konuştuğuna bağlıdır” prensibi üzerine kurgulanan EAE uzmanlar tarafından alanında en iyi çalışma olarak kabul ediliyor.

Seminerde sorun tanımlama, yardım becerileri, çatışma çözümleme, yüzleşme becerileri, değerler ve aile içi iletişimi kuvvetlendirme konuları ele alınacak. “Çocuğumu nasıl dinlemeliyim ki gerçekten anlaşıldığını hissetsin?”, “Nasıl konuşmalıyım ki beni dinlesin?” ve “Nasıl davranmalıyım ki beni dikkate alsın?” gibi aileler için kritik olan soruların yanıtları aranacak. 

Anatolium Ankara tarafından düzenlenen “Pozitif Aile İletişim Semineri” ücretsiz, ancak katılım sınırlı olduğu için ön kayıt yaptırmak gerekiyor.

Çocuklar Anatolium Hediye Denizi’nde kazanıyor 
Anatolium Ankara’da A Card sahipleri, 20-28 Nisan günleri arasında Anatolium Ankara mağazalarından yapacakları alışverişlerde toplayacakları puanların yanı sıra sürpriz hediyelerin sahibi oluyor. 23 Nisan Hediye Denizi kampanyasında hediye kapılarından geçen A Card’lıları sürpriz hediyeler bekliyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive