Anadolu Efes’in tarihi Marmara Forum’da basketbol severlerle buluşuyor

Kurulduğu 1976 yılından bu yana Türk basketbol tarihinde önemli zaferlere imza atmış Anadolu Efes Spor Kulübü’nün tarihi Marmara Forum’da canlanıyor

Eklenme Tarihi : 28 Mart 2013 Perşembe
anadolu-efesin-tarihi-marmara-forumda-basketbol-severlerle-bulusuyor

Marmara Forum, kurulduğu günden bu yana kazandığı başarılar ve yetiştirdiği sporcularla Türk basketbolunun göz bebeği olan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün köklü tarihini, “Anadolu Efes: Türk Basketbolunun Lokomotifi” sergisi ile bir kez daha gündeme taşıdı.

Marmara Forum’da 23 Mart-7 Nisan günleri arasında gerçekleştirilecek olan sergide, başta 1996 yılında kazanılan Koraç Kupası olmak üzere, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün kazandığı pek çok kupa yerinde görülebiliyor. ‘Tarih Duvarı’ üzerinde kulübün 37 yıllık başarılı geçmişine ait en önemli bilgilere ulaşabilen Marmara Forum ziyaretçileri, kulübe ve oyunculara ait ilginç parçalarla ve Anadolu Efes oyuncularının birebir maketleriyle fotoğraf çektirebiliyorlar.

Anadolu Efes’in başarılı basketbolcuları Marmara Forum’da
Kazandıkları başarılarla göz dolduran lacivert-beyazlı sporcular, “Anadolu Efes: Türk Basketbolunun Lokomotifi” sergisi kapsamında düzenlenecek imza gününde de Marmara Forum ziyaretçileriyle buluşarak hayranları için unutulmaz bir gün yaşatacaklar.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive