Akbatı’da ‘Bayrak Sizsiniz’

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu yıl Cumhuriyet bayramını ziyaretçilerinin katılımıyla ortaya çıkacak özel bir projeyle kutluyor. “Bayrak Sizsiniz” isimli etkinliğe katılan Akbatı ziyaretçilerinin fotoğraflarından oluşacak Türk bayrağı, Akbatı’da ve sosyal medya hesaplarında sergilenecek

Eklenme Tarihi : 22 Ekim 2014 Çarşamba
akbatida-bayrak-sizsiniz

Cumhuriyetin 91’inci yıldönümünün birlik ve beraberlik mesajıyla kutlanması hedeflenen “Bayrak  Sizsiniz” isimli etkinliğe 7 Kasım’a kadar katılmak mümkün. Ziyaretçilerin Akbatı’da kurulacak kırmızı  platformun önünde çektikleri fotoğraflardan  Türk Bayrağı oluşturulacak. Ayrıca ziyaretçiler Instagram’da Akbatı sayfasını beğenerek  #bayraksizsiniz hashtag’i ile fotoğraflarını paylaşarak sürpriz hediyeler de kazanabilecek.

Fotoğraflardan oluşacak Türk Bayrağı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü itibariyle Akbatı’da sergilenecek. Etkinlikle ilgili duyurular, Akbatı facebook ve twitter hesaplarından da takip edilebilecek.

Akbatı,  Cumhuriyet bayramı kutlamaları için 29 Ekim’de açılacak “Atatürk’ü Anarken Sergisi”ne de ev sahipliği yapacak. Sergi, Akbatı ziyaretçilerine Atatürk’ün hayatının farklı bölümlerine dair pek çok fotoğrafı görme şansı sunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive