Akbatı’da Anneler Günü’ne özel bir gün

05 Mayıs 2015 Salı

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM), Anneler Günü kapsamında hazırladığı “Anneyim: Çocuğum için Her Gün Öğreniyorum” projesiyle annelere özel, farkındalığı artırma programı sunuyor

akbatida-anneler-gunune-ozel-bir-gun

Akbatı AVYM, “Anneyim: Çocuğum için Her Gün Öğreniyorum” programıyla 9 Mayıs Cumartesi günü annelere özel bir gün yaşatmayı hedefliyor. Annelikle ilgili farkındalıkları vurgulayan workshop, zemin kat havuz önünde gün boyu sürecek. Anneyim: Çocuğumun Gelişimi için Her Şeyi Yaparım Facebook sayfası üzerinden de takip edilebilecek programda, 5 Nisan-10 Mayıs günleri arasında sayfa üzerinden sorulan sorulara cevap verilecek.

Çocuğun temel ihtiyaçlarından, her zaman tozpembe olmayan anneliğe
9 Mayıs Cumartesi günü Akbatı AVYM’de düzenlenecek “Anneyim: Çocuğum için Her Gün Öğreniyorum” programı 12.00-13.30 arasında gerçekleşecek. Etkinlik, Anne Koçu Ahu Tükel’in söyleşisiyle başlayacak. Özgüvenli ve Mutlu Çocuklar Yetiştirmek için:  Uyumlu Çocuğun 10 Temel İhtiyacı konulu söyleşinin ardından 14.00-15.30 saatleri arasındaki Blogger Elif Doğan’ın “Annelik Her Zaman Tozpembe Değil” anlatımıyla devam edecek.  Özellikle son yıllarda bilinirliği artan Montessori yöntemi ile 0-6 yaşta çocuklarımızın hayatını değiştirebilecek sihirli dokunuşların anlatılacağı Funda Akpınar öncülüğündeki söyleşi ise saat 16.00-17.30 arasında gerçekleşecek. Program aralarında anneler için Canan Kılıç’la pilates seanslarının da yapılacağı özel gün, 9 Mayıs Cumartesi günü Akbatı AVYM zemin kat havuz önünde.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor