Akbatı’da anneler günü’ne özel bir gün

29 Nisan 2015 Çarşamba

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü kapsamında hazırladığı “Anneyim: Çocuğum için Her Gün Öğreniyorum” projesiyle annelere özel, farkındalığı artırma programı sunuyor

akbatida-anneler-gunune-ozel-bir-gun

2013 yılında “Anneyim: Bir Sorum Var” ve 2014 yılında “Anneyim: Çocuğumun Gelişimi için Herşeyi Yaparım” projelerinin bir devamı olarak bu yıl hayata geçecek olan “Anneyim: Çocuğum için Her Gün Öğreniyorum” programı 9 Mayıs Cumartesi günü annelere özel bir gün yaşatmayı hedefliyor. Annelikle ilgili farkındalıkları vurgulayan workshop, zemin kat havuz önünde gün boyu sürecek. Anneyim: Çocuğumun Gelişimi için Her Şeyi Yaparım Facebook sayfası üzerinden de takip edilebilecek programda, 5 Nisan-10 Mayıs günleri arasında sayfa üzerinden sorulan sorulara cevap verilecek.

Çocuğun ihtiyaçları konuşulacak
9 Mayıs Cumartesi günü Akbatı AVYM’de düzenlenecek “Anneyim: Çocuğum için Her Gün Öğreniyorum” programı 12.00-13.30 arasında gerçekleşecek. Etkinlik Anne Koçu Ahu Tükel söyleşisiyle başlayacak. Özgüvenli ve Mutlu Çocuklar Yetiştirmek için:  Uyumlu Çocuğun 10 Temel İhtiyacı konulu söyleşinin ardından 14.00-15.30 saatleri arasındaki Blogger Elif Doğan’ın “Annelik Her Zaman Tozpembe Değil” anlatımıyla devam edecek. Özellikle son yıllarda bilinirliği artan Montessori yöntemi ile 0-6 yaşta çocuklarımızın hayatını değiştirebilecek sihirli dokunuşların anlatılacağı Funda Akpınar öncülüğündeki söyleşi ise saat 16.00-17.30 arasında gerçekleşecek. Program aralarında anneler için Canan Kılıç’la pilates seanslarının da yapılacağı özel gün, 9 Mayıs Cumartesi günü Akbatı AVYM zemin kat havuz önünde olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor