Akbatı ziyaretçisi yeni yıla hediyelerle girecek

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hazırladığı sürprizlerle ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ortak olacak

Eklenme Tarihi : 25 Kasım 2014 Salı
akbati-ziyaretcisi-yeni-yila-hediyelerle-girecek

Yılbaşı için çocuklara ve büyüklere özel programlar hazırlayan Akbatı, şanslı bir ziyaretçisine araba hediye edecek. Akbatı’da 1 Aralık 2014- 31 Ocak 2015 tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde 75 TL alışveriş yapan ziyaretçiler, 1 adet BMW 218i Active Tourer, 3 adet IPhone 6/16GB ve 3 adet Apple Ipad Mini 64GB kazanma şansı yakalayacak. 

Akbatı, ayrıca yılbaşı sofralarını şık bir ziyafete çevirmek isteyenler için çok özel bir menü hazırladı. Aralık ayında Akbatı’daki Lezzet Atölyelerine katılanlar, yılbaşı gecesi için çok özel tarifler öğrenecek. Cumartesi günleri saat 12.00-14.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek yemek atölyeleri; yılbaşı mezeleri, yılbaşı atıştırmalıkları, yılbaşı tavuğu ve tatlıları temaları ile gerçekleştirilecek.  

Küçük ziyaretçiler de Akbatı’daki yılbaşı temalı atölyelerde keyifli vakitler geçirecek.  Cumartesi – Pazar günleri 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar, hayal ettikleri yılbaşı süslerini tasarlayıp, kardan adam şapkası ya da hediye çorabı gibi yılbaşı kutlamalarına özel objeler yapacak. Çocukların yaratıcı düşünme yeteneklerini ve el becerilerini geliştirmeye odaklanan atölyelere katılım da ücretsiz.  

Akbatı’da Aralık ayı çocuk atölyelerinde “Yılbaşı Kartları Yapıyoruz”, “Yılbaşı Temalı Çanta Yapıyoruz” “Hediye Kutusu Yapıyoruz” gibi unutulmayacak yılbaşı hediyelerinin ortaya çıkacağı temalar da var.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive