Akbatı “Gençbatı Mayıs Festivali”ne hazırlanıyor

17 Mayıs 2016 Salı

Akbatı AVYM genç ziyaretçilerini, 19-21 Mayıs günleri arasında, şovmen Hayrettin’in stand-up gösterisi, şarkıcı ve oyuncu Can Bonomo’yla söyleşi ve yazar Koray Yersüren ile D&R Live imza gününün yanı sıra, Guitar Hero ve Just Dance dans oyunları ve spor aktiviteleriyle ağırlayacak

akbati-gencbati-mayis-festivaline-hazirlaniyor

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, gençlere yönelik birbirinden keyifli etkinliklerin ve sevilen ünlü isimlerin sahne alacağı, toplamda 3 gün sürecek “Gençbatı Mayıs Festivali” Akbatı AVYM’de başlıyor.

 

Gençbatı Mayıs Festivali, 19 Mayıs Perşembe günü 14.00’da, genç yazar Koray Yersüren’in sevenleriyle buluşacağı D&R Live imza günü ile açılışı yapacak. 20 Mayıs Cuma günü 14.00’da, sevilen şarkıcı ve oyuncu Can Bonomo ile söyleşiye ev sahipliği yapacak olan Akbatı AVYM, 21 Mayıs Cumartesi günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında ise ünlü komedyen Hayrettin’i gençlerle buluşturacak.

Tüm bu eğlenceli etkinliklerin yanı sıra,  festival boyuncadevam edecek olan Aral Game ile Just Dance ve Guitar Hero oyunları ve 19-20 Mayıs 11.00 – 12.00 arasında MacFit ile gençlere özel spor etkinlikleri ve zeminkat havuzun önünde, Akbatı AVYM ziyaretçileriyle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor