Akbatı AVYM’ye “Platin” ödülü

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, pazarlama dünyasının önde gelen organizasyonu AMCP tarafından düzenlenen Hermes Creative Ödülleri’nde ‘Community Relations’ (Toplum İlişkileri) kategorisinde platin ödülünün sahibi oldu

Eklenme Tarihi : 09 Mayıs 2013 Perşembe
akbati-avymye-platin-odulu

Akbatı Alışveriş Yaşam Merkezi, birbirinden renkli sosyal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirildiği ‘Akbatı Yaşam Platformu’ ile Hermes Creative Awards Platin ödülünü kazandı. Pazarlama alanında dünyanın en geniş katılımlı yarışmalarını düzenleyen Association of Marketing & Communication Professionals (AMCP) tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada, Akbatı’nın bölgedeki sosyal hayatı renklendiren yaşam platformları topluma sağladığı katkı açısından değerlendirildi.

Lezzet Platformu, Paylaşım Platformu, Spor Platformu, Festival Park Alanı ve Lounge Alanları ile canlı bir sosyal yaşam tarzı sunan “Akbatı Yaşam Platformu”, “Toplum İlişkileri” kategorisinde uluslararası rakiplerini geride bıraktı. 

Akbatı ziyaretçilerinin alışveriş deneyimini sosyal imkanlarla zenginleştiren “Akbatı Yaşam Platformu”, 5 bin kişilik Festival Park alanındaki açık hava konserleri ve film gösterimlerinden, temalı yemek kurslarının organize edildiği Lezzet Platformu’na, eğlenerek spor yapılan “Yormayan Spor Merkezi”ne uzanan imkanlarıyla her yaşa ve ilgiye hitap eden renkli etkinlikler sunuyor. 

Dünyanın önde gelen pazarlama uzmanları tarafından kurulan AMCP, 1995 yılından beri pazarlama ve iletişim alanında düzenlediği Hermes Creative Ödülleri ile dünya çapında başarılı projeleri ödüllendiriliyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive