Akasya Acıbadem’e 11 ödül birden

Avrupa’nın “En İyi”si Akasya Acıbadem, ödüllerine yenilerini ekledi. Kuruluşunun 1. yılında pazarlama iletişimi ve yaratıcılık alanında Hermes Creative Awards’da toplam 11 ödüle layık bulundu

Eklenme Tarihi : 04 Mayıs 2015 Pazartesi
akasya-acibademe-11-odul-birden

Geçtiğimiz hafta “ICSC Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından, her yıl düzenlenen ve alanında en başarılı alışveriş merkezlerinin katıldığı 2015 ICSC European Shopping Centre Awards'ta New Developments Large kategorisinde Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi seçilen Akasya Acıbadem,  pazarlama dünyasının önde gelen organizasyonu AMCP (Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından düzenlenen Hermes Creative Awards’da da 11 ödül kazanarak ödüllerine yenilerini ekledi.

Akasya Acıbadem, açılışından bu yana geçen bir senelik sürede misafirlerine yönelik hazırladığı sıra dışı aktiviteleri ve 1’inci yaş kutlamalarına yönelik reklam kampanyalarıyla Hermes Creative Awards 2015’te; 4 Platin ve 7 Altın ödüle layık görüldü.

Birçok konuda en iyi
Akasya Acıbadem, 1’inci Yaş Kutlamaları Tanıtım Kampanyası ile “pazarlama/iletişim” dalında, Akasya web sitesi ile “Tüketici Odaklı” kategorisinde, Akasya Facebook sayfası ve Hayat Akasya’da Güzel ile “Tanıtım Kampanyası” kategorilerinde en büyük ödül olan 4 Platin Hermes ödülü kazandı.

Ayrıca Akasya, 4 Platin Hermes ödülünün yanı sıra, “Pazarlama Materyalleri”, “Sosyal Medya”, “İllüstratif Tasarımlar, “Gazete Yerleşimi”, “Akasya Gazette”, “Facebook Tasarımı” ve “Aktivite Posterleri” kategorisinde de 7 Altın Hermes Ödülü’ne layık görüldü.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive