Airport Outlet Center’da bitpazarı kuruluyor

İstanbul Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center açık otoparkına her cumartesi günü bitpazarı kuruluyor

Eklenme Tarihi : 01 Kasım 2012 Perşembe
airport-outlet-centerda-bitpazari-kuruluyor

Airport Outlet Center açık otopark alanında her cumartesi kurulan bitpazarı antika severlerin ve koleksiyonların ilgi ve beğenisini kazandı. Kapalıçarşı, Bakırcılar Çarşısı, Ankara Ayrancı bitpazarı, Bursa, Gaziantep, Adana, Balıkesir, Edremit, Trabzon gibi Türkiye’nin birçok yerinde antika dükkanı olan esnaflar ve koleksiyoner Airport Outlet Center’daki bitpazarında buluşuyor.

Bitpazarında efemadan filateliye, eski plaklardan pikaplara, eski mecmualardan kitaplara, takılardan fotoğraf makinelerine, bakır objelerden Osmanlı kumaşlarına, tophane işi fincanlara limonge ve baviera porselenlere kadar birbirinden değişik antika ve yarı antika objeler uygun fiyatlara satılıyor. Airport Outlet Center’daki bitpazarına yaklaşık 120 esnaf katılıyor.

Aileler gençlik yıllarını çocuklarına aktarıyor
Airport Outlet Center’daki bitpazarına giden antika meraklıları, her cumartesi günü farklı ürünlerle karşılaşıyor, koleksiyonlarına yeni ürünler katıyor ve bu nadide parçaları satın almasa bile görme şansına sahip oluyor. Çocukları ile gelen aileler ise geçmişlerini onlara aktarma fırsatı buluyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive