Agora’da sağlıklı beslenme konusu anlatıldı

Her hafta konusunda uzman bir konuğu ağırlayan Agora Sohbetleri’nin son konuğu diyetisyen ve beslenme uzmanı Andaç Yeşilyurt oldu. Geçtiğimiz günlerde Agora Alışveriş Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleşen sohbette Yeşilyurt, “Sağlıklı Beslenme Sanatı”nı anlattı

Eklenme Tarihi : 19 Kasım 2012 Pazartesi
agorada-saglikli-beslenme-konusu-anlatildi

2008 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olduktan sonra mesleki eğitimini birçok kurs ve seminerlerle devam ettiren Beslenme Uzmanı Yeşilyurt, dinleyenlere sağlıklı beslenmenin önemini anlattı.

Yeşilyurt, beslenme, diyet ve kilo kontrolü ile ilgili olarak doğru bilinen yanlışları, sağlıklı beslenmenin püf noktalarını izleyicilerle paylaşarak; merak edilenleri de cevapladı. Bitki çaylarının fazla tüketiminin zararlı olabileceğini söyleyen Yeşilyurt, tarçının kan şekerini düzenlediğini vurguladı.

Her hafta farklı bir konunun işlendiği Agora Sohbetleri’nde 23 Kasım’da Doktor İnci Erkin konuk olacak. “Bedenin Konuşuyor, Dinliyor musun?” konulu sohbet yine saat 16.00’da Agora AVM etkinlik alanında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive