Agora’da Anneler Günü coşkusu başladı

Birbirinden özel avantajlarla Agora Alışveriş Merkezi Anneler Günü öncesinde ve Anneler Günü’nde ziyaretçilerini bekliyor

Eklenme Tarihi : 03 Mayıs 2013 Cuma
agorada-anneler-gunu-coskusu-basladi

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için özel ayrıcalıklar sunan Agora Card; yeni sezonda indirim ve kampanyalar, hediye çekilişleri ve çok özel fırsatlar sunuyor. Anneler Günü yaklaşırken  Agora Alışveriş Merkezi’nde yapılan alışverişleri keyfe dönüştürme fırsat Agora ziyaretçilerini bekliyor.

Agora Card sahibi ziyaretçiler, 6-10 Mayıs günlerinde yapılan 200 TL alışverişlerine Agora mağazalarından birbirinden güzel hediyeler veya hediye çekleri kazanıyor. Agora, Anneler Günü’nde güzel bir kahvaltı yapma, Mayıs ayında vizyona girecek birbirinden keyifli filmleri izleme imkanı veriyor.

Minikler annelerine Agora’da hediye yapıyor
11-12 Mayıs günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi’ne gelen minikler saat 15.00-17.00 arasında kurulacak çocuk atölyesin de anneleri için rengarenk çerçeveler hazırlayacaklar. “Anneme sürpriz hediye yapıyorum” atölyesi B blok 1. kat tünel de kurulacak. Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan anneleri gülümsetmenin en güzel hediye olacağını belirterek keyifli bir gün için herkesi Agora’ya davet etti.

 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive