23 Nisan’da Kozzy Çocuk Şenliği tam 2 gün sürecek

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul’daki Kozzy AVM’de dopdolu bir şenlik havasında geçecek. Tam 2 gün sürecek etkinlikler boyunca küçükler hem çocuk olmanın, hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu doyasıya yaşayacak. Kozzy AVM, şenliklerin 2’nci günü olan 24 Nisan’da ise, ilk 200 ziyaretçisine sinema bileti ve hamburger menü hediye edecek

Eklenme Tarihi : 12 Nisan 2013 Cuma
23-nisanda-kozzy-cocuk-senligi-tam-2-gun-surecek

Birbirinden sevimli ve eğlenceli maskotlarla geçirecekleri neşeli anların tadını çıkaracak olan çocuklar, balon ve bayrak dağıtacak olan maskotlarla bol bol fotoğraf da çektirebilecek. Karikatürden seramiğe, bilimden t-shirt boyamaya türlü atölye çalışmalarıyla eğitici aktivitelere katılacak olan sevimli minikler, bu sayede yaratıcılıklarını da geliştirme imkanı bulacak. Balon bükme sanatı airigami çalışmalarıyla yapacakları obje ve heykellerle, hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak olan çocuklar, tüm aktivitelere ücretsiz olarak katılabilecek.

Tüm miniklerin davetli olduğu, Kozzy AVM’deki Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına herkes; 23 ve 24 Nisan günlerinde, 14.00 - 19.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliklere çocuklarını götürerek ortak edebilecek. Kozzy, eğlendirirken eğiten aktivitelerine yenilerini ekleyerek, küçüklerin kocaman dünyasına yeni renkler katmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive