23 Nisan kutlamaları M1 Merkez Adana

M1 Merkez Adana AVM’de Biltest Okullarıyla yapılacak 23 Nisan kutlamaları anlamlı ve eğlenceli olacak

Eklenme Tarihi : 22 Nisan 2014 Salı
23-nisan-kutlamalari-m1-merkez-adana

Adana Biltest Okulları işbirliğiyle yarın (23 Nisan) M1 Merkez Adana AVM’de yapılacak 23 Nisan kutlamalarında çocuklarımız ve aileleri çok değişik, tematik, renkli ve eğlenceli bir gün geçirecek. Günboyu özel sahne şovları, müzik dinletileri, çeşitli yarışmalar, sürpriz hediye kazanma imkanları, palyaço, yüz boyama, resim yapma gibi interaktif etkinlikler çocukları ve aileleri bekliyor.

Aynı gün Media Markt işbirliğiyle özel bir yarışma programına da katılmak mümkün olacak. Xbox alanında aileler çocuklarıyla birlikte farklı bir oyuna katılıp küçük yarışmalarda hem eğlenip hem sürpriz hediyeler kazanabilecek.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ‘Hayatın Merkezi’nde Adana Biltest Okulları ve ayrıca Media Markt ile işbirliği yaparak farklı, anlamlı ve eğlenceli bir gün hazırlıyoruz. Yarınımızı emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Bayramı’nı coşkuyla geçirmeleri en büyük hedefimiz. Çocuklarımızı ve ailelerini yarın M1 Merkez Adana AVM’ye bekliyoruz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive