Agora’da moda konuşulacak

02 Aralık 2015 Çarşamba

2016 yılını karşılarken ünlü mankenler Ebru Güzel ve Merve Büyüksaraç Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle Agora Sohbetleri’nde buluşacak

agorada-moda-konusulacak

Agora Alışveriş Merkezi’nin 2011 yılından bu yana, her ayın Cuma günü düzenlediği ve 7’den 70’e herkesin takip ettiği Agora Sohbetleri ilgi çeken konularla ve alanında uzman konuklarla ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor. 2016 yılını karşılamanın heyecanıyla Aralık ayında özel bir Agora Sohbetleri programı gerçekleştiren Agora Alışveriş Merkezi, 4 Aralık Cuma günü saat 16:00’da ünlü mankenler Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel’i Agora Sohbetleri’nde konuk edecek.


2016 yılı modasının konuşulacağı sohbette ünlü mankenler Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel dinleyicilerin sorularını cevaplayacak ve keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Aralık ayı için özel bir Agora Sohbetleri programı oluşturan Agora Alışveriş Merkezi; 11 Aralık Cuma günü Tafed Milli Takım Pasta Şefi Melike Bahçeci; “Butik Pastacılık ve Yılbaşı Konseptli Cupcake Yapımı” konulu sohbetiyle Agora Sohbetleri’nde sizlerle buluşacak. 18 Aralık Cuma günü Diyetisyen Bilgehan Ülgen ile “Yeni Yılda Yeni Beslenme Alışkanlıkları” konulu sohbetiyle, 24 Aralık Perşembe günü ise ünlü Astrolog Filiz Özkol “ 2016 Yılında Burçları Neler Bekliyor?” konulu sohbetiyle Agora Sohbetleri takipçileriyle buluşacak.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel’in konuk olacağı ve 2016 yılı moda trendlerinin konuşulacağı moda söyleşine tüm moda severleri davet ederek, 24-27 Aralık günlerinde “Yeni Yıl Alışveriş Şenliği” kapsamında düzenlenecek defile, showlar ve çok özel kampanyaların gerçekleşeceğinin müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri