Agora, ziyaretçilerini Çeşme’ye tatile gönderiyor

14 Ocak 2016 Perşembe

İzmir de ilk kez hayata geçirilen ve her ay 10 ziyaretçi ödüllendirilerek konaklama hakkı kazandıran “10 Numara Kampanya”, yarın (15 Ocak) Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort işbirliği başlayacak

agora-ziyaretcilerini-cesmeye-tatile-gonderiyor

15 Ocak - 31 Mart günleri arasında devam edecek olan kampanyada her ay Agora Card’lı 10 çift Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te unutulmaz bir tatil fırsatı elde ederek, alışveriş keyiflerini fırsata dönüştürecek.


Yarın başlayacak olan kampanya ile her ay en çok alışveriş yapan Agora Card sahibi ilk 10 kişiye Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te çift kişilik 1 gece konaklama, açık büfe sabah kahvaltısı, açık büfe akşam yemeği Thermal ve Thallasso havuz girişi, sauna, hamam ve spa dahil tatil fırsatı kazanıyor.
Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort Çeşme’nin en güzel koyununda yer alan mavi ile yeşilin bütünleştiği Ege’nin bütün eşsiz güzelliğine sahip bir yerdir. Mükemmel manzara ve hayal gücüyle tasarlanmış odalarda rüya gibi bir tatil yapmak isteyen Agora Card sahipleri 10 Numara Kampanya ile kendilerini dinleyerek tatilin keyfini yaşayacak.


Agora Card sahiplerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek kampanyada; Ocak ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Şubat ayında; Şubat ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Mart ayında; Mart ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Nisan ayında Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te konaklama fırsatını yakalamaya hak kazanacak.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Hasan Noyan, birbirinden farklı ve renkli kampanyalarla alışveriş keyfine keyif katmak aynı zamanda da alışverişi ödüllendirmek için düzenledikleri kampanyalardan aldıkları memnuniyeti dile getirerek, Agora Card’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına tüm İzmirlileri davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri