Agora Yaz Okulu yoğun ilgi gördü

08 Ağustos 2016 Pazartesi

Sektöre getirdiği yenilikler, ilkler ve özel projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam eden Agora Alışveriş Merkezi, her sene geleneksel olarak düzenlediği “Agora Yaz Okulu” ile çocukların unutamayacakları bir yaz tatili geçirmelerini sağladı

agora-yaz-okulu-yogun-ilgi-gordu

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından Agora’nın çocuklar ve ailelere hediyesi olan “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlandı. “Agora Yaz Okulu” projesinden tüm çocuklar ücretsiz olarak faydalandı.


Çocuklar doyasıya eğlendi
Agora Yaz Okulu 11 Temmuz - 5 Ağustos günleri arasında hafta içi her gün 14.00-17.00 arasında gerçekleşti. İçimdeki Ressam, Lego, Palyaçoyla Eğleniyoruz, Uzay Kumu, Dansa Var mısın?, Hikâyeni Yarat, Oyun Hamuru, aktiviteleriyle çocuklar Agora Yaz Okulu’nda keyifli vakit geçirdi.


Agora Yaz Okulu eğitim atölyeleri, alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile sektörün öncülerinden Bilgince Butik Dershanesi ve Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleşti. Yaklaşık olarak 550 çocuğun katıldığı etkinlikte birbirinden eğlenceli atölyelere, yarışmalara yer verildi. Çocuklara özel yapılan yüz boyama ve sosis balonla çocuklar unutamayacakları bir yaz tatili geçirdi.


Etkinlikler hafta sonları devam edecek
Agora Çocuk Kulübü etkinlikleri her Cumartesi-Pazar saat 14.00 ile 15.30 arası birbirinden renkli ve eğlenceli atölyeleri ile çocukların el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Agora Card ile ücretsiz gerçekleşen etkinliklere tüm çocuklar davetli.


Agora Çocuk Kulübü’ne üye olmak çok kolay
Agora Çocuk Kulübü’ne üye olmak ve etkinlikleri yakından takip edebilmek için yapılması gereken tek şey Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasındaki veya www.agoraizmir.com adresindeki Agora Çocuk Kulübü sekmesinde yer alan üyelik formunu doldurmak. Agora Çocuklar Kulübü üyesi minikler Agora Çocuk Kulübü’nü eğlenceli dünyasını yakından takip edebilecek ve birbirinden eğlenceli atölyelerde yer alabilecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, okulların tatile girmesiyle beraber tüm ailelerin ve çocukların Agora Alışveriş Merkezi’nde hem eğlence hem de eğitim aktiviteleriyle dopdolu bir ay geçirdiklerini belirterek, 7’den 70’e herkesi alışveriş keyfine keyif katacak Agora Card ayrıcalıklar dünyasına davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri