Agora Uğur Dündar’ı ağırlayacak

09 Mart 2016 Çarşamba

Uğur Dündar, 12 Mart Cumartesi günü Agora Alışveriş Merkezi’nde okurlarıyla buluşacak

agora-ugur-dundari-agirlayacak

Agora Alışveriş Merkezi, D&R işbirliği ile ünlü sanatçı ve yazarları ziyaretçiler ile buluşturmaya devam ediyor.  Agora Alışveriş Merkezi ve D&R imza günleri kapsamında, 12 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te ünlü Gazeteci- Yazar Uğur Dündar Agora Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak ve son kitabı “Pazarlık Yok” isimli kitabını imzalayacak.


Arena isimli programıyla ülkemizde soruşturmacı televizyon gazeteciliğini başlatan ilk yayıncı olan Uğur Dündar’ın halkı aydınlatan kitapları yıllarca okunmuştur. Uğur Dündar son kitabı “Pazarlık Yok” ile halkı aydınlatmaya, gerçeklere ışık tutmaya devam ediyor. Halkın bilgilenme hakkı dışında hiçbir gücün önünde eğilmeyen ve en zorda kaldığı anlarda bile dik durmaktan asla vazgeçmeyen gazeteci Uğur Dündar, yarım asırlık birikim ve deneyimini süzerek aktardığı kitabını okurlarıyla buluşturmak için 12 Mart Cumartesi günü sevenlerini Agora Alışveriş Merkezi’ne davet ediyor.


Uğur Dündar Kimdir?
1943 Yılında İstanbul'da doğan Uğur Dündar, Vefa Lisesi'nden sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nü bitirdi. 1970 yılında TRT'nin açtığı sınavları kazanarak, İngiltere'de BBC yayın örgütünün ‘’Televizyonda Yapım-Yönetim’’ kursuna katıldı. Türkiye'ye döndükten sonra TRT'de Yapımcı, yönetmen, sunucu olarak değişik TV programlarına imza atan Dündar,  İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversiteleri’nde ‘’TV Programcılığı’’ derslerinde lisansüstü hocalık yaptı. TRT'de 20 yıl süreyle çalışan Uğur Dündar “Arena” programıyla ülkemizde soruşturmacı televizyon gazeteciliğini başlatan ilk yayıncı oldu. Dündar, Mayıs 2012’den bu yana Sözcü Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmakta ve ayrıca Ekim 2013’den itibaren Halk TV’de “Halk Arenası” programını hazırlayıp sunmaktadır.


Etkinlikler devam edecek
Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 12 Mart Cumartesi günü D&R işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Uğur Dündar imza gününe tüm İzmirlileri davet etti. Noyan, İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi’nde daha önce Can Bonomo, Yılmaz Özdil, Ozan Doğulu, Cem Özer, Canan Tan, İclal Aydın, Ayşe Kulin, Beki İkala gibi birçok ünlü ismi ağırladıklarının ve daha birçok sevilen ismi konuk etmeye devam edeceklerinin de müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri