Agora Sohbetleri “Şifalı Taşlar ve Bioenerjiyle devam ediyor

30 Mart 2016 Çarşamba

Her hafta Cuma günü alanında uzman konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, 1 Nisan Cuma günü Bioenerji Uzmanı Belgin Dal’ı ağırlayacak

agora-sohbetleri-sifali-taslar-ve-bioenerjiyle-devam-ediyor

Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında saat 16.00’da başlayacak olan söyleşide,  Bioenerji Uzmanı Belgin Dal “Şifalı Taşlar ve Bioenerji” konusu ile ziyaretçiler ile buluşacak. Bioenerji nedir, şifalı taşlar nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir, kişiye göre taş nasıl seçilir konuları hakkında katılımcıları bilgilendirecek olan Belgin Dal, merak edilen soruları cevaplayacak.


Şifalı taşların etkileri anlatılacak
Bioenerji Uzmanı Belgin Dal 1 Nisan Cuma günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan söyleşisinde; doğal taşlarla sağlığınıza kavuşmanın anahtarlarını ve dünyaya bakış açısına farklı bir kapı daha açmayı öğretecek. Doğanın türlü mucizelerini içinde barındıran şifalı taşarın iyileştirici etkilerini ve pozitif güçlerini katılımcılara aktaracak olan Belgin Dal, şifalı taşların kime- neye göre verildiğini açıklayacak ve kişilik özelliklerine göre kime - hangi taşın olumlu etkisinin olacağını paylaşacak.


Taşların kullanım şekillerinden, taşların arındırılma yöntemlerinden ve hangi hastalığa hangi taşın iyi geldiğinden bahsedecek olan Dal, çakra açımı ve bioenerji hakkında da Agora Sohbetleri takipçilerini bilgilendirecek. Söyleşi bitiminde katılımcılar arasından seçilecek 7 kişiye, Bioenerji Uzmanı Belgin Dal tarafından taş analizi yapılarak; çakra blokajların giderilmesi ve bioenerji uygulaması yapılacak.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her Cuma saat 16.00’da gerçekleşen Agora Sohbetleri’nin ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile takip edildiğini, aile içi iletişim, sağlıklı yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim gibi hayata dair birçok konunun ve alanlarında uzman konukları Agora Sohbetleri’nde ziyaretçilerle buluşturduklarını belirterek, Agora Alışveriş Merkezi’nin diğer etkinliklerinden ve gelecek aktivitelerinden haberdar olmaları için Agora Alışveriş Merkezi Facebook ve Instagram sayfalarını takip etmelerini önerdi.


Belgin Dal Kkimdir?
2000 yılından beri iş hayatı içerisinde olan Belgin Dal; 2008 yılında yaşadığı bir olay üzerine doğal taşları araştırmaya başlayarak, taşların birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığını keşfetmiştir. Şifalı Taşlar ve Bioenerji konusu üzerine birçok seminer veren ve birçok televizyon programına katılarak ciddi bir takipçi kitlesi kazanan Bioenerji Terapisti Belgin Dal'ın "Şifalı Taşlar" ismini taşıyan kitabı ile okurlarla buluştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri