Agora kadınlar kulübü üyeleri kelimelerin gücünü öğrendi

02 Kasım 2015 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi'nin kadınlara özel olarak düzenlediği etkinliklere bir yenisi daha eklendi

agora-kadinlar-kulubu-uyeleri-kelimelerin-gucunu-ogrendi

Agora Alışveriş Merkezi’nde bayan ziyaretçilere özel birbirinden farklı etkinlikler sunan Agora Kadınlar Kulübü, 30 Ekim Cuma Yaşam Koçu Nalan Kahraman’ı konuk etti. Kahraman; “Yorumunu Değiştir, Hayatın Değişsin” konulu sohbetiyle kelimelerin hayatımız üzerindeki gücünü dinleyicilerle paylaştı.


Nalan Kahraman kimdir?
2007 yılından itibaren Reiki, Kundalini, psikolojik danışmanlık, meditasyon teknikleri, nefes teknikleri, human design gibi bir çok eğitim alan Nalan Kahraman; öğrendiklerini ve deneyimlediklerini “Eureka” adlı kitabında topladı. Nalan Kahraman kitabında anlatmak istediklerini şu şekilde özetliyor: “Her birey hayata kattığı anlamlarla hayatını biçimlendirmektir. Şükürler olsun ki; yaşamımı sayende yüklediğim anlamlarla şekillendiren olduğumu öğreniyorum. Yaşamın tadını alıyor ve danışanlarımın yaşamlarını güzelleştirmesine vesile olabiliyorum. Yaptığım yorumlar, yüklediğim anlamlar ve değerler yaşamımın biçimini belirliyor. İyi/kötü - güzel/çirkin - doğru/yanlış benim yüklediğim değerlerle ve yorumlarla oluşuyor. İçimi ısıtan bana iyi gelen değer ve yorumlarla hayatımı güzelleştiren oluyorum.”

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Pelin Elbir Çetin, geçtiğimiz yıl İzmir’de ilklere imza atarak hayata geçirdikleri Kadınlar Kulübü projesi ile ilgili bayan ziyaretçilerden çok güzel ve olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek; hayata dair önemli ve faydalı sohbet konularını ve uzman konukları Agora Alışveriş Merkezi’nde Kasım ayında ağırlamaya devam edeceklerini söyledi. Çetin, hayatında yeni başlangıç yapmak isteyen tüm kadınları, Agora Kadınlar Kulübü etkinliklerine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri