Agora Kadınlar Kulübü etkinliklerine devam ediyor

21 Mart 2016 Pazartesi

Agora kadınlarını bir adım öne taşıyan; bünyesinde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştiren Agora Kadınlar Kulübü’nde, 23 Mart Çarşamba günü “Alışveriş Temalı Cupcake Süsleme Atölyesi ” gerçekleşecek

agora-kadinlar-kulubu-etkinliklerine-devam-ediyor

23 Mart Çarşamba günü Hande Doğancı ile Agora Alışveriş Merkezi A Blok üst geçitte Kurabiye Süsleme Atölyesi’ gerçekleşecek. Etkinliğe katılan Agora Kadınlar Kulübü üyeleriyse eğlenceli vakit geçirecek.


2012 yılında “Hande’nin Fırını” projesini hayata geçiren Hande Doğancı, butik lezzetler sunma fikri ile kurduğu küçük işletmesini büyüterek mutlu anılara tatlı lezzetler katan bir bırına dönüştürdü. Butik pastadan macarona, çikolatadan kurabiyeye, cupcake’lerden cookielere kadar birçok farklı lezzet sunan Hande’nin Fırını, ayrıca bayanlara özel kurs imkânı sunarak kendi lezzetlerini yaratmalarını sağlıyor.


23 Mart Çarşamba günü Hande Doğancı ile gerçekleşecek olan “Kurabiye Süsleme Atölyesi’ne” katılmak isteyen bayan ziyaretçiler Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’ndan kayıt yaptırarak bu keyifli etkinliğe ücretsiz olarak katılabilecekler. Etkinlikte katılımcılar, Hande Doğancı tarafından pişirilmiş kurabiyelerin üzerlerini rengarenk şeker hamuruyla zevklerine göre süsleyecekler. Hande Doğancı’nın farklı süsleme yöntemlerini öğreteceği atölyede katılımcılar şeker hamurlarına kalıplarla farklı şekiller verip Alışveriş konseptli kurabiyeler yapacaklar. Birbirinden güzel kurabiyeleri ziyaretçilerle beraber süsleyecek olan Doğancı, katılımcılara lezzetli kurabiye tariflerini paylaşarak, kurabiye pişirmenin püf noktalarını iletecek.


Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Müge Menteş Üstünoğlu, 23 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek kurabiye süsleme atölyesinde püf noktaları konunun uzmanından öğrenmek, yeni nesil hızlı tempomuzu bir an durdurup dinlenebilmek, stres atmak ve kendi yaptığımız cupcakeleri yerken keyif almak için tüm bayan ziyaretçilerimizi Agora Kadınlar Kulübü’ne davet etti. Üstünoğlu, atölyeye katılmak için ve Agora Kadınlar Kulübü etkinliklerinden faydalanabilmeleri için bayan ziyaretçilerimizin Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’na başvurmaları gerektiğini sözlerine ekledi.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri