Agora Kadınlar Günü’nü unutmuyor

07 Mart 2016 Pazartesi

Düzenlediği etkinlik ve kampanyalar ile her zaman ilklere imza atan, moda ve alışverişin vazgeçilmez adresi Agora Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini daha ayrıcalıklı ve özel hissettirmeye devam ediyor

agora-kadinlar-gununu-unutmuyor

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel aktiviteler ve kampanyalar Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak. Kadınlara güzel bir gün yaşatacak olan Agora ayrıca Dünya Kadınlar Günü’nü daha anlamlı kılmak ve bu özel günü daima hatırlatmak amacıyla AVM’ye giden bayan ziyaretçilerine çiçek dağıtacak.


Bayan müşterilere özel sinema bileti sadece 9 TL
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın olmanın ayrıcalığı Agora’da yaşanacak. Kadınlar gününe özel tüm bayan ziyaretçilere güzel bir gün yaşatmayı hedefleyen Agora Alışveriş Merkezi’nde; 8 Mart kadınlar gününe özel sinema biletini 9 TL olacak. Vizyondaki filmleri rahat ve konforlu koltuklarda izlemek için Agora Sinemaları bayan ziyaretçilerini bekliyor.


Filiz Özkol 11 Mart Cuma Günü Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak
Ünlü astrolog Filiz Özkol, 11 Mart Cuma günü bayanlara özel birebir Astroloji sohbeti ile sevenleriyle buluşacak. 7-10 Mart günleri arasında günlük toplam 250 TL alışveriş yapan ilk 10 bayan ziyaretçi 11 Mart Cuma günü Filiz Özkol ile birebir astroloji sohbeti şansı kazanacak. Ayrıca Filiz Özkol, bayanlara astroloji ile ilgili bilgiler vererek, burçların özellikleri, hangi burçlarla anlaşabilirsiniz, burçlar ve evlilikler gibi merak edilen sorulara cevap verecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Cumhuriyetimizin odağında yer alan ve yaşamın her alanında varlıkları ile bizleri onurlandıran kadınlarımızın çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler üstlendiğini belirtti. Noyan, daha özgür, eşit ve mutlu yarınların da sağlıklı bir toplumun temel taşı olan güçlü kadınlarla geleceğine inandığını dile getirerek, dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri