Agora İzmir AVM 101 milyon ziyaretçiyi ağırladı

19 Temmuz 2016 Salı

2003 yılından itibaren İzmirlilerin vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen, seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran Agora Alışveriş Merkezi, 13 yıldır perakende sektörünün yenilikçi, başarılı ve önde gelen isimlerinden biri olmuştur. İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen,yaptığı etkinlik ve kampanyalarla tercih sebebi olan Agora’nın başarısı her yıl artan giriş sayıları katlanmaktadır.

agora-izmir-avm-101-milyon-ziyaretciyi-agirladi

Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yatırımcısı ve yöneticisi Odak Group bünyesinde yer alan Agora Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü yerli ve yabancı markaları, gurme restoranları, sinema salonları, eğlence merkezi ve öncü etkinlik & kampanyaları ile 13 yıldır moda ve eğlence anlayışının en dinamik ve yenilikçi adresi olmuştur.

Agora’da mağaza sayısı 179’a çıkmıştır
14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; 10 Eylül 2008 ile birlikte yenilenen ve \% 100 büyüyen binasında alışverişe farklı bir anlayış getirdi. Farklı mimari anlayış ile büyüyen Agora’da mağaza sayısı 85’den 179’a çıkmıştır.

Açıldığı günden bu yana 101 milyon 800 bin ziyaretçiyi ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi’ni, büyüme sonrası 2008 yılından bu yana 80 milyon kişi ziyaret etmiştir.

Agora Alışveriş Merkezi, İzmir’in yazlık ilçelerine ve şehirlerarası otoyola yakınlığı ile çevre illerden ve turistik amaçlı gelen ziyaretçilerin de tercihi olmaktadır. Yerli ve yabancı birçok turisti ağırlayan alışveriş merkezine yıl içinde 10.000’e yakın yabancı turist gelmektedir.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; 13 yıldır kendilerini bu ailenin parçası olarak gören İzmirlilere en içten teşekkürlerini ileterek; Agora Alışveriş Merkezi ve kiracılarının her geçen gün dekorasyonunu yenilediğini, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışının artarak devam edeceğini bildirdi.

Hasan Noyan Satın Alma Teklifleriyle Hiç İlgilenmediklerinin Altını Çizdi…
Göz önünde bulunan başarısı sebebiyle açıldığı günden itibaren yabancı fonlardan birçok satın alma teklifi aldıklarını belirten Noyan; tekliflerin içeriğini dahi incelemediklerini ve asla böyle bir düşüncelerinin olmadığını vurguladı.

Yeni markalar aramıza katılacak…
Agora Alışveriş merkezi; giyim, kozmetik, ev tekstili, elektronik, mücevherat, eğlence merkezi, sinema, cafe ve restaurantlar, gibi farklı ihtiyaçlara hitap ederek birçok önemli markayı bünyesinde bulundurduğunu belirten Noyan “Mudo, Flo, Sephora, BananaRepublic gibi büyük mağazacılık kategorisinde yer alan markalar İzmir’e Agora ile merhaba demiştir. Önümüzde ki dönemlerde de Victoria Secret, Mac gibi dünya devleri Agora Alışveriş Merkezi ailesine katılacaktır” dedi.

Agora Alışveriş Merkezi Zinciri Genişliyor!
Zincirin ikinci halkası 28 Mayıs 2015’te Sakarya’da Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi hizmete açılmıştır. 2016 yılının sonuna doğru büyüyecek olan Agora Adapazarı’nın bölgeye yepyeni bir soluk getirecek olan“Agora Cadde” projesi heyecanla beklenmektedir.

Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Agora Antalya Alışveriş Merkezi ve İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçirerek ve büyümeye devam etmektedir. Antalya projesi ise son hızla devam ederken projenin 2017’nin son çeyreğinde biteceği öngörülmektedir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri