Agora Card kullanıcıları Samos Adası’na tatile gidiyor

16 Haziran 2016 Perşembe

2013 yılından beri Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine ayrıcalıklı hizmet vermek için hayata geçirilen Agora Card, birbirinden özel kampanyalar sunmaya devam ediyor

agora-card-kullanicilari-samos-adasina-tatile-gidiyor

Bugüne kadar ilkleri gerçekleştiren kampanyalar ile ziyaretçilerin alışverişlerini keyfe ve avantaja dönüştüren Agora Alışveriş Merkezi, yaz dönemine özel “Samos Adası Turu” kampanyası ile toplam 10 Agora Card’lıya karşı kıyıyı keşfetme fırsatı sunuyor.


Yunanistan’ın popüler adası talihlilerini bekliyor
15 Haziran- 15 Ağustos günleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan 10 kişi çift kişilik rüya gibi bir Samos adası turu kazanma fırsatı elde ediyor. 15 Haziran- 15 Temmuz günleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan ilk 5 ziyaretçi ile 16 Temmuz- 15 Ağustos günleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan ilk 5 ziyaretçi Yunanistan’ın en popüler ve plajlarıyla ünlü adalarından biri olan Samos Adasında çift kişilik tur kazanacak. Yaz sezonu alışverişlerini Agora Card ile fırsata çeviren ziyaretçiler Samos Adası’na çift kişilik gidiş- dönüş feribot biletleri, oda- kahvaltı konaklama ve adanın ünlü restaurantlarından birinde akşam yemeği ile keyifli bir tatile çıkacak.


15 Haziran- 15 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek olan “Samos Adası Turu” kampanyasına katılım göstermek isteyen ziyaretçiler, kampanya ile ilgili detaylı bilgiye ve katılım koşullarına www.agoraizmir.com adresinden, Agora Alışveriş Merkezi Facebook/ Instagram sayfalarından veya Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından detaylı bilgi alabilecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, yaz döneminde Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini özel hissettirecek kampanyalar hazırladıklarını belirterek, alışverişi keyfe dönüştüren fırsatlar sunduklarının altını çizdi. Noyan, Samos Adası Turu kampanyası ile ziyaretçilere çok keyifli bir tatil fırsatı sunduklarını belirterek, ziyaretçilerin Agora Card’ın ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaları ve kampanyalardan haberdar olmaları için  www.agoraizmir.com adresini ve Agora Alışveriş Merkezi sosyal medya sayfalarını takip etmeleri önerisinde bulundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri